Adwokat Mateusz Ziębaczewski

Każdy liczy na triumf sprawiedliwości, lecz nie każdy go osiąga. Zadawaliście sobie kiedyś pytanie dlaczego? Policz wszystkie problemy prawne jakie przynoszą codzienności życia. Dużo ich, prawda?

Nie, tak dalej być nie może. Przestań się martwić! Rzuć wyzwanie przeciwnością losu. Bywają dni, kiedy wiatr wieje Ci prosto w oczy. Jeżeli chcesz stawić im czoło, musisz sięgnąć po sprawdzone rozwiązania. Pamiętaj! Życie nie znosi niespodzianek, więc nie idź na żadne kompromisy, wybierz pewność i bezpieczeństwo.

Jesteśmy lekarzem internistą w kwestiach prawnych i działamy dla ludzi, którzy cenią to, co naprawdę się liczy. Świadczymy usługi z zakresy szeroko rozumianego prawa medycznego i odszkodowań oraz zadośćuczynień za błędy medyczne lekarzy.

Wiemy, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa prawo. Im szybciej dostrzegasz szanse i zagrożenie, im szybciej reagujesz, tym większa szansa na sukces.

Świat nie jest skomplikowany, a rzeczy można nazwać wprost, tak jak jest po prostu. Będziesz bardzo zadowolony z naszych usług, gdyż jesteś wart rzeczy dobrych i sprawiedliwych. Traktujemy klientów i ich sprawy zawsze z wielką atencją.

Naczelna Izba Lekarska w Polsce wielokrotnie notyfikowała publicznie, że jednym z ważniejszych elementów prawa, które jest potrzebne lekarzom i podmiotom medycznym jest jego pewność i bezpieczeństwo. W świecie zawirowań prawnych trudno jest właściwie i spokojnie wykonywać swój zawód, który dla wielu lekarzy jest misją. Prawo może dzielić albo łączyć ludzi, wszystko zależy od tego przez kogo i jak zostanie wykorzystane. Szeroko rozumiane prawo medyczne, ze względu na wieloznaczność pojmowania, w tym różnice światopoglądowe wydających prawników o nim opinie, jest pojęciem wyjątkowo trudnym do zdefiniowania. Dlatego ogrom jego pojęć jest przedmiotem sporów. Prawo medyczne wywodzi się z wielu, trudno dostępnych, źródeł. Pewność prawa jest wyrażeniem często obecnym w uzasadnieniach orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości oraz Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Pewność prawa jest jedną z głównych wartości, którym prawo winno hołdować. Takie prawo ma sprzyjać potrzebie bezpieczeństwa, zdaniem psychologów, jednej z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Dziś prawo jest bardzo elastyczne i niestabilne dlatego musimy wszyscy zaufać doświadczonym prawnikom, tak jak prawnik musi zaufać lekarzowi w kwestiach medycznych.

Istniejemy, by przekształcać wiedzę w wartości służące klientom, gdyż bardzo lubimy to co robimy i ludzi dla których pracujemy.

Czas poradzić się adwokata. U nas znajdziesz to, czego szukasz i od dziś nie będziesz musiał się kłopotać. Uczyń już dziś życie przyjemniejszym, wygodniejszym i bezpieczniejszym.

Żyć, to płynąć. Dlatego płyń na pełnych żaglach. Pamiętaj, działamy wyłącznie na korzyść swojego klienta. Zamiast kombinować, jaką kancelarię wybrać, postaw na gotowe rozwiązania. Żądaj dowodów, nie obietnic.

Odwiedź nas, czekamy.